wz
Logo TTC Brandýs nad Labem
 Aktuální sezóna

Vítejte na stránkách

Jako oddíl stolního tenisu TTC Brandýs nad Labem působíme od roku 1994. Naleznete zde
soupisky družstev, rozpisy tréninků, termínové listiny, průběžné výsledky soutěží,
turnajů i přátelských utkání, tabulky a úspěšnosti hráčů všech družstev stolního tenisu
tohoto oddílu. Zároveň se pokusíme vás informovat o chystaných akcích našeho oddílu.
 
Mládež aktuální výsledky
Krajské přebory jednotlivců mladší žactvo    Kolín 18.1.2020    
mladší žáci
dvouhra                                                          čtyřhra  
Finále A: 4. čtvrtý Jiří Bárta (TCM) 3. třetí Tadeáš Jeník + Jiří Bárta TCM)    
Útěcha
Finále B:
1. prvmí Tadeáš Jeník  
smíšená čtyřhra
  3. třetí Jiří Bárta (TCM) + R. Toužimská (TSM Kladno )
  5. pátý Tadeáš Jeník - Lucie Bartoňíčková (Sokol Všetaty)
Krajské přebory jednotlivců starší žactvo    Kolín 19.1.2020    
starší žáci
dvouhra čtyřhra
7.   Tomáš Hnízdil 3. třetí Tomáš Hnízdil + Pavel Oplt (Mladá Boleslav)
starší žákyně
dvouhra       čtyřhra
  3. třetí Linda Kolářová (TCM) 3. třetí Linda Kolářová (TCM) + Klára Valentová (TCM)
  7.-8.   Kateřina Bártová (TCM) 3. třetí Kateřina Bártová(TCM)+Tereza Makarovová(Slaný)
  7.-8.   Klára Valentová (TCM)      
smíšená čtyřhra      
  3. třetí Tomáš Hnízdil + Linda Kolářová (TCM)
Dospělí aktuální výsledky
Okresní soutěže
prohra TTC Brandýs n.L.  F Jizera Káraný A 4:14 (Pelant 2, Lang 1, Svoboda st. 1 (z 1),
Vošahlík M. 0, Hliněnský 0)
         
Krajské přebory jednotlivců Kolín 18.1.2020    
  Ženy dvouhra   čtyřhra
5.-8.   Zatřepálková Lenka   3. třetí Zatřepálková Lenka+ Janoušková Jitka(M.Boleslav)
Muži dvouhra   čtyřhra
 9.-16.   Blažek Martin   5.-8.   Šubrt Jaroslav+Berger Miroslav
 9.-16.   Berger Miroslav   9.-16.   Blažek Martin+Strnad Richard
17.-32. Šubrt Jaroslav
33.-44.   Strnad Richard        
smíšená čtyřhra  
 3. třetí Zatřepálková Lenka+Kulíšek Marek(O.Voda)
    KP KP
Nejbližší termíny  
Dospělí Ping pong
2.liga žen
25.1.2020 doma: 10:00 TTC Brandýs n.L. AC Sparta Praha C
25.1.2020 doma: 14:00 TTC Brandýs n.L. KST Bohnice B
3.liga muži
25.1.2020 venku: 15:00 AC Sparta Praha B TTC Brandýs n.L.  A
Krajské soutěže
25.1.2020 venku: 17:00 TJ Slovan Lochovice A TTC Brandýs n.L.  B
25.1.2020 doma: 17:00 TTC Brandýs n.L.  C TJ AŠ Mladá Boleslav B
25.1.2020 doma: 13:30 TTC Brandýs n.L.  D TJ Dynamo Nelahozeves A
3.liga muži
26.1.2020 venku: 10:00 TJ AVIA Čakovice TTC Brandýs n.L.  A
Krajské soutěže
26.1.2020 venku: 10:00 Sokol Králův Dvůr A TTC Brandýs n.L.  B
26.1.2020 doma: 10:00 TTC Brandýs n.L.  C TJ Aero Odolena Voda A
26.1.2020 doma: 13:00 TTC Brandýs n.L.  D TJ Sokol Kosmonosy A

 Aktuality   Aktuality      facebook
18.1.2020 Zyty Nezaplacené příspěvky za 1. i  2. pololetí roku 2019 1 člen
za 2. pololetí roku 2019 1 člen.
seznam
     
6.1.2020
Ples TTC Brandýs n/L a LTC Houštka Ples
Ples 13.3.2020
kulturní sál Nový Vestec
 od 20:00 hod

Archiv aktualit

  TOPlist
KlimSport Šubrtová
Cobra Caravan logo
 
 
Copyright TTC Brandýs nad Labem, 2020